ארכיון אירועים

2010

 

מאי 12 - טקס חנוכתלדוג'ו Jis'r Azarka החדש

 


ביום 12 במאי, 250 משתתפים התאספו במרכז הקהילתי Azarka Jis'r לאירוע מיוחד מאוד במשותף אירח -byאדמונדונאדין דה רוטשילדובודו למען שלום . בעקבותקבלה קצרה, מכובדים , ילדים, משפחות , בודולצוות השלום ותומכים התאספו כל באולםלמצגת אחת -of- a-סוג . נאומי פתיחה נעשו על ידי מר Ezalden עמאש - ראש עיריית Jis'r Azarka , דני חכים - מייסד והנשיא של בודו למען שלום ,ומר דוד אפרתי - סגן יו"רקיסריה אדמונד בנימין דה רוטשילד . המילים מעוררות השראה שלהם על בודו למען השלום נגעו בקהלוהיו במעקב על ידי הפגנותמדוג'ו BFP ופרויקטים שונים .

ראשית, בני נוערמדוג'ו התאומה הערבי והיהודי בכפר יאסיףוכרמיאל הדהימו את הקהל עםהדגמת אייקידו מרהיבה. קבוצהמדוג'ו התאומות של נגידאתוהמצפה נטופה הציגה מהלכיםמהלקחים שוטוקאן קראטה שלהם. בשלב בא, הגב ' חנן Drawshi הובילהפגנה של כוח נשי עם תלמידיהממועדון KiAi החדש של BFPבאכסאל . לבסוף בני נוער ערבים ויהודים מבודולתכנית Sempai של השלום , משותפיםקאטה נקראת Empi , סנוניותבטיסה .

הנואם המרכזי באירוע היה פרופ ' אבישי ברוורמן, חבר כנסתושר לענייני מיעוטים , שדיבר עלמציאותם של המיעוטים בישראלואת הערך שלבודולתכנית שלום . אורח הכבוד ,הברונית אדמונד דה רוטשילד , דיבר על הקרן שלה וחסותהשלדוג'ו BFPבJis'r Azarkaואור עקיבא . האירוע הסתייםבגבוה פתק עםהביצוע הפומבי הראשון מעורר ההשראה שלהתלמידים 27 תשעועשר שנים הישנות מבודולדוג'ו Jis'r Azarka החדש של השלום .

 

פגישת התאומים לדוג'ו בין כרמיאלוכפר יאסיף - מרס 5

 


חברידוג'ו BFP החדש בכרמיאל נסעו לכפר יאסיףלביקור הראשוןלתאומים לדוג'ו שלהם. 10 תלמידים השתתפו באחר הצהריים שכללוביקור בדוג'ו , וסיורמעורב, מוסלמי, הנוצריוהכפר דרוזי . לסיום טעים, חנא ג'ריס , מדריכת BFP אייקידולשתי הקבוצות , בליווי תלמידיו לארוחה משותפת של חומוס מקומי.


פגישה הרשמי פבואר 10 - First התאומים לדוג'ו : Bueine Nujiedatומצפת נטופה

 

דוג'ו מיטות נפרדות שנערך האימון הראשון שלהם במצפה נטופה בבית הכנסת המקומית. 60 ילדים המשתתפיםמשתי הקהילות אליהם הצטרפוקהל גדול של הורים ואורחים. לתושבי Bueine רבים, זה היה הפעם הראשונה שלהם את כף רגלם לתוך קהילת השכן שלהם . לאורך כל המפגש 2 שעות ביממה,הילדים הפגינו טכניקות קראטהומשחקים אינטראקטיביים שיחקו בקבוצות מעורבות . הפגישה הסתיימה לאחר שמנהיגים צעירים ( Sempais ) מBueine טקסי קשרו חגורות קראטה חדשות סביבהמותניים של שכניהם יהודים חוגגים את הישג ​​אמנויות לחימה.


המפגש עם מיטות נפרדות dojos הבאה יתקייםבBueine . זה כבר תוכנןויתחיל עם תלמידים והורי הליכה ממצפה נטופהלנגידאת דרך היער שמפריד בין שתי הקהילות.

 

 

2009

 

מסיבת החג בכפר יאסיף - דצמבר 22

 

 

חנוכה , חג המולד ואידל Adcha חגגו יחד בpartyin אחד חגיגי כפר יאסיף on 22nd דצמבר. 200 הורים, חברים ואורחים הגיעו לצפות בתלמידיםמהבודה המקומי לדוג'ו שלום לתתהפגנת אייקידו , ואחריוceremonialpresentation של newlyacquiredbelts . הערב החגיגי הסתיים withspeeches ידי דני חכים , מייסד של בודו למען שלום , וראש עיריית כפר יאסיף . Theexcitement שלeveningwas המודגש על ידיofConsuls ההגעהמאוסטרליה , יפני,והשגרירויות גנאים .

 

ביקור אל הלב המשלחתבאבו Kuidar - 15 דצמבר

 

דוג'ו של BFP באמנויות לחימה מדריכות hosted15 אבו Kuidar מחו"ל , יחד חברי withIsraeli של ארגון אל הלבלajointsession הצגת כישורי אמנויות לחימה שלהם. אל הלב הנו ארגון ללא כוונת רווח בישראל הפועל להעצמת נשיםוצמצום אלימות באמצעות אומנויות לחימהואימוני הגנה עצמית. כמה מהחברים של אומנויות הלחימה Budokanותכנית הכושר ,תכנית מסעלמשתתפים יהודים 18-25 בן שנה מכל רחבי העולם , גם לקחו חלקבמפגש excitingdesert .

בדצמבר המפלגה 10 - חנוכה בקריית גת

 

בניהולו של סנסאי עמנואל ,9-12 התלמידים השנהבבודולדוג'ו החדש של השלום בקריית גת הציגו theirnew מיומנויותבחג חגיגי partyfor המשפחה וחברים. המסיבה התקיימה בנווה חנה פנימייה .

 

נובמבר 13 - הפגנת BFPלמשלחת אחתלאחתבפרק תמנע

 

    


משלחתמאחתלאחת , קרן אחת של בודולשותפיה רבי השנים של השלום בבריטניה, cametovisit ישראלונהנתהממצגת אחת -of- a-סוג ביישום לוח אמצע המדבר . עשרה סטודנטים מדוג'ו אבו Kuidar של BFP נסעו דרומה לפרק תמנע ( ליד אילת ) כדי לתתהפגנת קראטה בעוד מוקף כולו בפסגות הרי שמש, חול ויפה. המשלחת התרשמה מהיכולות של אמני הלחימה 9-12 בנו של אבו Kuidar , והיוהתלמידיםהזדמנות להודות באופן אישי נותני החסות שלהם .

 

05-06 מאי - BFP סוף השנה האירוע בכפר הירוק

 

 

במהלך 210 ילדים והוריםמכל רחבי הארץ השתתפו דוג'ובבודו ארצי בת יומייםלמחנה שלום בכפר הירוק . הילדים חולקו לקבוצות של 8 20 , כל אחד מורכב מחברי דוג'ו BFP fromvarious וקהילות. כל קבוצה לשתף בהנחייתם של אחד ערבי ואחד היהודי Sempai , שעבד יחד בפתרון מחסומים לשוניים וחברתיים , המובילים את הפעילויות אינטראקטיביות childrenthrough , משחקי תפקידיםואומנויות לחימה אימונים .

האירוע היה הצלחה מסחררת . הורים וילדים נהנו מעצמם , ואילו צוות היה נרגשים לראות את בודולחזון שלום בפעולה. Sempais התענג על פרותי עבודתם לאחר חודשים רבים של תכנון תכנותשל האירוע. בודולצוות השלום וניהול כולם היו מאוד גאה במה הקבוצה הזאת הייתה מסוגלת להשיג יחד אחרי שנה של סמינרי ההדרכה Sempais .

 

2008

 

יולי 7 - אירוע BFP גמר באולפן עקיבא , נתניה

 

ב -7 ביולי כל חברי BFP התאספו יחד באולפן עקיבא , נתניהלאירוע הסיום של השנה 2007-2008. שגריר יפן מר יושינורי קאטוריושגריר אוסטרליה מר ג'יימס לארסן היו אורחים רשמיים של האירוע.


ארבעה מועדונים תאומים ליפו - כפר יאסיף , דבוריה , אבו Quidar , קרית גת - אבו Quidarוירושלים - נגידאת אכלו ארוחת צהריים ביחד ופילוג באולמות נפרדים לפעילות דו קיום מיוחד אשר מנוהלות על ידי מנחים מקצועיים לאורך כל היום. לכל מועדון תאומותמפגש אמנויות לחימה 45 דקות שכלל את הנושא של תלמידי הבודה value.All ומורים מילאו שאלונים על הפעילות במהלך השנה. התלמידים שעברו את הבחינה הסופיתבמועדון שלהם קיבלואת התג של להיות ממוקמיםבחגורותיהם.

בסופו של יום מר דני חכים הציגו את 2 תלמידים בכירים שנבחרושקיבלו מלגה לייצג BFP בארצות הברית במשך 3 שבועות .

 

14-16 אפריל - ביקור של קאנצ'ו Hirokazu קאנאזאווה

 

 

מ 14 אפריל עד 16 אפריל 2008 , בודו למען השלום כיבד בביקורו של קאנצ'ו קאנאזאווה Hirokazu מיפן, 10th דן - נשיאקראטה שוטוקאן -Do הפדרציה הבינלאומיתוהמנהיג הרוחני של בודו למען שלום ( BFP ) .

בערב הראשון שלהביקור , קאנצ'ו קאנאזאווה התקבלהכאורח כבודבבודו הראשון לארוחת ערב שנתית שלום שנערך במעונו שלשגריר יפן , הוד מר יושינורי קאטורי. השגריר ואשתו גם אירחו את שר פנים , מר מאיר שטרית,שגריר אוסטרליה ג'יימס לארסן,המנהל הישראלי של אונסק"ו ,מנכ"ל תעשיות סוגת , מר דוד פרנקלין,המנהל הישראלי של אחד על אחד קרןונכבדים אחריםומעל 200 תומכים , חברים, צוותותלמידים של בודו למען שלום .

גולת הכותרת של האירוע הייתה הפגנת בודו על ידי תלמידי BFPוהפגנת הורים טכניקות על ידיבנו של קאנצ'ו קאנאזאווה - סנסאי Nobuaki קאנאזאווה .

ביום 15 באפריל, קאנצ'ו ביקר ביד וVshem ,הכותל המערבי ולאחר מכן התקייםסמינר הכשרה לחברי סקיף פלסטין.

ביום 16 באפריל, קאנצ'ו קאנאזאווה ביקרה בבית ספרומועדון BFPבכפר הבדווי אבו Quidarin מדבר הנגב. שלושים סטודנטים בדואים הפגינו היכולות הגופניות ונפשיות שלהם על ידי השתתפות באימוני קראטה תוך הצגתהידע שלהערכים שהם למדומתכנית BFP החינוכית. קאנצ'ו קאנאזאווה גם לימדה אתהתלמידים ולאחר שנהנה מארוחה בדואית מסורתית בביתו של מחנך BFP חאזם אבו Kweder הוא טס במסוק מעל מדבר הנגב וליהנות מהנוף של מבצר מצדה ובירושלים.

מאוחר יותר בערב, קאנצ'ו קאנאזאווה נערכה שני סמינרים טכניים במכון וינגייט של ספורט וחינוך. יותר מ -300 מתרגלי בודו מגיל 6-70 מכל רחבי הארץ נהנו מהמפגשים עם קאנצ'ו קאנאזאווהובנו סנסאי Nobuaki .

גולת הכותרת של האירוע הייתהההפגנה שלהסטודנטים מ160 8 בודולמועדוני שלום: כפר יאסיף , נגידאת , Daburiyya , יפו, ​​ירושלים , פתח תקווה, קריית גתואבו Kweder . כל מועדון הציג כישורי בודובאייקידו, קראטה, דוג'ו התורהוdaitoryu .

3 הימים של פעילות היו מוצלחים מאודוחברים ותומכי BFP הועברו והן בהשראת ביקורו של קאנצ'ו .

 


1 - National פברואר משותף מפגש עם Clean Up ישראל

ב -1 בפברואר 160 חברי BFP התכנסולאירוע משותף סביבתי במבואות ים , מכמורת . 121 סטודנטים, 17 תלמידים בכירים, 18 הורים ו -4 אורחים רשמיים השתתפובאירוע. המטרה הייתה לחזק את קשרים ודו קיום בין הסטודנטים BFP באמצעות פעילות חינוכית לשמירה על איכות סביבה .

נושא האירוע היה " מכבד את הסביבה , לכבד אחד את השני " .

טקס הפתיחה כלל ברכות על ידי דני חכים , אלי הדרמClean Up ישראל, מר Iwasaki - נספח תרבותמשגרירות יפן , ג'יימס לארסן , שגריר אוסטרליה, הדי השעווה ישראל דירקטור אחדלישראל אחת ודיוויד פרנקלין - מנכ"ל ו יו"ר תעשיות סוגת . לאחר טקס הפתיחה כל התלמידים לפצלב4 קבוצותשהסתובבו עד 4 תחנות פעילות שונות :

אקו אושן הרצאה - הסבר של הגנת הים והחוף
תחנת צב - הסבר על הצלת צבוחיים בים
הזמנת Beacehולנקות את הפעילויות
משחקים שבירת קרח.


אחריהפעילות כולם נהנו מארוחת צהריים יחד והתכנסתי באולם הספורטלטקס סיום . ביצועים משותפים של תלמידי הקראטה בכירים מירושלים , רעננה, נגידאת הפגינהקאטה מסונכרנת לאחר מכן על ידי טכניקות אייקידו על ידי חברי כפר יאסיף .

 

2007

יוני 26 - סופי מחנה הקיץבמכון וינגייט

ב 26 יוני 110 תלמידי BFP התכנסו במכון וינגייט לשינה 2007 אירוע משותף סופי. סטודנטים מיפו, ירושלים, אבו Quidar , עפולה חה עילית, בית הספר כדורי , נגידאת נהנו ביום מחולק ל -2 חלקים. בחלקו הראשון של היום כל המועדונים מעורבים למשחקים שבירה קרח, אומנויות לחימה ויישומי ערכי בודו . אחרי כל התלמידים אכלו ארוחת צהריים יחד, כל קבוצה הייתה 4 שעות של acitivities שנערכו בכפר פעילויות ( פעילויות הקיץ בחסות קוקה קולהומכון וינגייט ) ובם: קורס אתגר , משחקים חזותיים, קפוארה, ומכשולים פיזיים כמובן. כל התלמידים קיבלו חולצות BFP , כובעיםומתנה מיוחדתמכפר פעילויותיו .

אפריל 20 - סטודנטים צפון BFP לאסוףבימק"א בטבריה

על 20 אפריל 2007 זוטר BFP וילדים בכירים מצפון הארץ נסעו לטבריהוהתכנסו בימק"א פניאל , הממוקמים לאורך הכנרת. 50 תלמידים עם ישראל , ערבי , Cherkezian , רוסי, אתיופי ,ומוצא דרוזי מעפולה חה עילית, בית ספר KhadouriוBueni Nujidad נהנו מהנוף של גליל והתאמנו בבית התפילה הנוצרית של ימק"א. מנחים מקצועיים טיפלו במשחקי שבירת קרח ולתלמידים אחר כך בכירים מBueni Nujidad הפגינו טכניקות קראטה ברמה גבוהה מולג'וניורס . אהרון לופז - מחנך BFP מעפולה חה עילית הפגין טכניקות חוסך קמפו shorinji . לאחרפעילויותהילדים אכלו ארוחת צהריים נהדרות במרפסת של ימק"א המשקיף על הנוף היפהפה של גליל.


אפריל 13 - המרכז ודרום דוג'ו פגושבימק"א ירושלים

ביום 13 באפריל 2007, יותר מ 50 תלמידי BFPמיפו, ירושלים,ואבו Quidar התאספו יחד כדי להיפגש, לשחק ולהתאמן באמנויות לחימה. הישיבה המשותפת התקיימה בשיתוף הפעולה עם השותף החדש BFP - ימק"א,והתקיימה במטהשל ימק"א בירושלים. ילדים יהודים , ערביםונוצריים ממרכזודרום הארץ אכלו ארוחת צהריים ביחד ונהנו 2 שעות אינטנסיביות של משחקים , קראטה והכנסת בודו על ידי דני חכים . BFP היה שמח לארח גב ' Junko סאטו -נציג מהשגרירות היפנית בישראל , שברך את תלמידי BFPואיחל להם הצלחה במשימתם להפיץ את אומנויות לחימה לשלום.

 

2006

נובמבר 2006 - BFP משתתף באליפות קראטה העולם שנערך ביפן

בחודש נובמבר 2006 BFP שלח "צוות שגרירים " של 12 נוער בכיר ישראלי והפלסטיני ליפן כדי להשתתף באליפות העולם ה -9 שוטוקאן קראטה הבינלאומית שנערכה בטוקיו, יפן.

בלילה הראשון של הטיול , צוות BFP התקבל בברכה במסיבה בחסות שגריר ישראל ביפן. דני חכים הציגו את העמותהלדיפלומטים יפניים וזרים , אנשי עסקים ואנשי חינוך. ילדי BFP דיברו על הניסיון והיתרון שלהם מלהיות חבר BFP .

ב -5 בנובמברצוות צעדו יחד בטכס הפתיחה של הטורניר תחת הדגל של בודו למען שלוםוקיבלמחיאות כפות סוערות מהקהל 10,000 אנשים שמלאו את האצטדיון. 16 חברי BFP הישראליים והפלסטיניים הפגינו סדרה מורכבת של מהלכי קראטה ( קאטה ) , בתחילה בפניולתקוף אחד את השני בשני קווים נפרדים , ולאחר מכן נע במהירות לסדרה של לחיצות ידייםותנועות מסונכרנות משותפות. התצוגה מיוצגת המטרה העיקרית של BFP : להתגבר על פחד וחוסר אמוןבערכי בודו של כבוד , הרמוניהושליטה עצמית. דני חכים , התייחסו לקהל והמסר שלו נידחהמטרות של BFP הודפס באנגלית ויפנית בתכנית הרשמית. האירוע דווח בעמוד הראשון שלהג'רוזלם פוסט (5 בנובמבר) 2006וכוסה על ידיהתקשורת היפנית .

אחת מגולות הכותרת של הטיול ביפןלחברי BFP השתתף יחד בישיבת מדיטציה זן מיוחדת במקדש זן המקורי שבומייסד הקראטה מודרני במדיטציה.

סיור השלום BFP ליפן היההטיול בחו"ל השני עבור בני הנוער. החשיבות של הבאת בני נוער מאזורי סכסוך יחד כדי להשתתףבטיול בחו"ל , הרחק מהאזור המקומי שלהם לא צריכה לזלזל. הסיור יצר חוויה שיתוף לפיה מחסומים ראשוניים של פחד וחוסר אמון הוחלפו על ידי זכרונות של התרגשות וכבוד אחד לשני. החוויה החיובית הכללית הסמיכה את נוער BFP - המנהיגיםלעתיד שלנו לפעול למען דו קיום באזור.


יוני 2006 - הסטודנטים BFP לפגוש מתאבקי סומו יפניים

בחודש יוני 2006 13 מתאבקי סומו העליונים יפניים הגיעו לישראלבשבוע ארוך " אחוות ושלום" . ביקורם נועד לחזק את הקשרים בין ישראל ליפן. בודו למען השלום השתתףבאירוע מיוחד שנערך בחוף פרישמן בתל אביב, שבומתאבקי סומו שיחקו עם ילדים מקומיים. גם היו לי 30 ילדים יהודיםוהפלסטיניים את ההזדמנות לנסות את הטכניקות שלהם נגד לוחמי בודו הגדולים. לאחרכל האירוע הלך לשחות והתאמן בקראטה בים.


פברואר 2006 - "רוץ לשלום" מרתון

בחודש פברואר 2006 40 senpai בודומBFP , 12-16 בני , נפגש במצוקי דרגות ,חניון קטן במדבר בדרךלנווה המדבר של עין גדי. מקום זה נבחר כפי שהוא נשקף נוף מרהיב ומעורר השראה של ים המלח . הריחוק שלהמיקום נוצרואווירה של אינטימיותוהישרדות משותפת.

כלהילדים ישנו יחדבאוהל בדואיוהבנותבאולם. מטרת הסמינר הייתה לשבור את מחסומי בורותוהפחד ולבנות קבוצה של צעירים האחראים.

ביום למחרת כל המשתתפים התאמנו בקראטהומוכנהלביצועים שיתקיימו באותו הערב לפתיחתעין גדי "רוצו לשלום" מרתון .הביצועים הלכו טובים מאוד . היו כל המשתתפיםזמן רב שיתוף "מראש " יחד פחד במהומתחמם התהילה המשותפת שלביצועים מוצלחים.

ביום השני , 60 ילדים מBFP - 20 יהודי, 20 ערבים ישראלייםופלשתינים בגילי 9-12 20 הגיעו לאתר ספא עין גדי. הם קבלו מספרים למרוץממנהיגי הנוער ולאחר מכן ניהלו את המירוץ של 2 קילומטר . היהאירועאווירת קרנבלוהיוילדיהם זמן רב.

אחרי ארוחת צהריים כל 60 הילדים ו40 senpai נסעולמבצר מצדה שבו הם צעדו במעלה מסלול הנחש. בחלק העליון שלמבצרהילדים התאמנו בקראטה יחד כשותפים. הנוףוהחורבות העתיקות של האתר הפכולחוויה בלתי נשכחת עבורמתרגלי בודו הצעירים.